try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%

Kwatera TarpanAdres kwatery:
Andrzej Karczewski
Stare Masiewo nr 34
17-220 Narewka

Adres kontaktowy:
Andrzej Karczewski
Zamosze 54
17-220 Narewka

Telefon: tel./fax +48 85 685 87 44; GSM 0 793 455 702
E-mail: uah@op.pl
Adres: www.masiewo.net
GPS: 52.8201929 23.9035034

kwatera na mapie oznaczona numerem : 49
 Cały dom do wynajęcia, lub taka ewentualnosć Pełne wyżywienie Gospodarstwo, czynne rolniczo Przejażdzki konne/bryczką (stadnina w odległosci do 1000 metrów) Rowery do wypożyczenia Las (w odległosci do 1000 metrów) Możliwosc przywiezienia psa i/lub kotaStary, drewniany dom z sosnowych bali, położony na przepięknej polanie Masiejewskiej to kwatera Tarpan. Ich specjalnością są konie huculskie. To wyjątkowe koniki, bardzo spokojne i niezwykle wytrwałe wierzchowce. Gospodarze organizują naukę jazdy konnej. Kiedy już zaprzyjaźnimy z jednym z koni, odpłaci nam przepiękną, pełną przygód przejażdżką po leśnych ostępach. Będzie ona także okazją do obserwacji zwierząt, podglądania ich zwyczajów (np.: wilcze warsztaty). W tym miejscu mamy do dyspozycji jeszcze jedną niespotykaną gdzie indziej atrakcję. Możemy wziąć udział w warsztatach profesjonalnej fotografii. Wyjedziemy więc nie tylko pełni wrażeń, wyciszeni i wypoczęci, ale też z zapasam niesamowitych zdjęć.


Szczegółowe informacje:
samodzielny domek samodzielny domek dla gości z ośmioma miejscami noclegowymi
domowe posiłki smaczne domowe posiłki
samodzielna kuchnia dla gości samodzielna kuchnia, tylko dla gości
las las w odległości 500 metrów
jazda konna- instruktor gospodarz ma stadninę i jest instruktorem
grill, ognisko możliwość zorganizowania ogniska / grilla
rowery 6 rowerów dla gości
przewodnik gospodarz jest przewodnikiem
łazienka, tylko dla gości łazienka tylko dla gości
możliwość przyjazdu z psem/kotem można przywieźć swojego pupilka psa /kota
obsługa w obcych językach gospodarz porozumiewa się dodatkowo w języku angielskim i rosyjskim


Kwatera uzyskała w kategoryzacji znak promocyjny "Krainy Żubra"

Do dyspozycji gości: oddzielna łazienka, prysznic, taras, lodówka, radio, oddzielna kuchnia (atrakcja- piękne, kaflowe piece)


Specjalnością naszej kwatery oprócz ciszy i spokoju jaki można tu znaleźć są konie huculskie. Te nie za duże koniki to bardzo spokojne i wytrwałe wierzchowce, na których może jeździc każdy - mały i duży. Organizujemy naukę jazdy konnej, jazdę dla początkujących i bardziej zaawansowanych oraz wycieki w teren. Jazda konna po Puszczy Białowieskiej to niezapomniane przeżycie, a obecność koni sprzyja obserwacji zwierząt. Zapraszamy na konne spacery po lesie. Agroturystyka Tarpan. Dzikie jest piękne! Specjalizujemy się w wycieczkach przyrodniczych - przewodnik białowieski, obserwacje dzikich zwierząt - np: wilcze warsztaty, profesjonalna fotografia - warsztaty, rajdy konne po Puszczy Białowieskiej.

Przyjeżdżając do tego gospodarstwa zamieszkasz w tradycyjnym drewnianym domku z sosnowych bali, z uroczym podwórkiem. Do twojej dyspozycji będzie cały dom, z pełni wyposażoną kuchnią, łazienką i pokojami do spania. Ogrodzone podwórko zapewni ci wypoczynek na świeżym powietrzu. Podglądaniu przyrody sprzyjają dwie wieże widokowe w najbliższej okolicy- jedna na terenie Białowieskiego Parku Narodowego z przepięknym widokiem na dolinę rzeki Narew, druga nad zbiornikiem wodnym Siemianówka z ogromnym bogactwem ptaków wodnych i błotnych

Dlaczego warto przyjechać w to miejsce:

Puszcza Białowieska to jeden z najcenniejszych kompleksów leśnych w Europie. Tu zachowały się lasy naturalne z ogromnym bogactwem fauny i flory. Tu swą ostoję ma żubr- Król Puszczy.

Unikalny mikroklimat, puszczańskie ostępy z licznymi polanami, świeże powietrze, tworzą idealne warunki do wypoczynku.

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, jeśli lubisz ciszę i spokój, chcesz wypocząć, oderwać się od codziennych trosk, przyjedź do nas, a zobaczysz, że czas płynie tu zupełnie inaczej.
Więcej pod prywatnym adresem www: www.masiewo.net
Zapraszamy serdecznie


Region: Puszcza Białowieska
Typ obiektu: agroturystyka
Oddzielna kuchnia: oddzielna
Odzielna łazienka: oddzielna
Wyżywienie: pełne
Czy można przywieźć psa/kota: tak