try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%

Kwatera Dom Pod BocianemAdres kwatery:
Anna i Jan Buszko
ul. Olgi Gabiec 12
17-230 Białowieża

Adres kontaktowy:
Anna i Jan Buszko
ul. Olgi Gabiec 14
17-230 Białowieża

Tel./fax 85 681 26 81; GSM 600 788 739
E-mail: bocian-ab@wp.pl
GPS: 52.6974014 23.8406646

kwatera na mapie oznaczona numerem : 3
 Cały dom do wynajęcia, lub taka ewentualność Jezioro/rzeka (w odległości do 1000 metrów) Miejsce do wędkowania (w odległości do 1000 metrów) Rowery do wypożyczenia Las (w odległości do 1000 metrów) Możliwość przywiezienia psa i/lub kotaPrzekraczając progi kwatery przenosimy się od razu w rajski świat, w którym nadrzędnymi wartościami są odpoczynek i dobra zabawa. Drewniane pomieszczenia nęcą błogim lenistwem. Kusi kominek. Za chwilę nęcąco zapachnie grill, a tuż obok usłyszymy radosne rżenie koni, które czekały tylko na nas przyjazd. Gotowe już są do galopu przez puszczańskie ostępy. Wszystko staje się wspaniałą jednością: i ten pęd, rozwiane grzywy koni, i nasze włosy, i zapachy, i głosy. Chwila postoju jest tylko pozorną ciszą i ukojeniem, bo tu sarna, wiewiórka, sowa… . A na polanie, wyłaniającej się nęcąco spośród drzew, kuszą dostojne borowiki, uwodzą panieńską nieśmiałością kurki, przepychają smukłą nonszalancją koźlaki.


Szczegółowe informacje:


obiekt czynny całorocznie obiekt czynny całorocznie
samodzielny domek samodzielny domek
samodzielna kuchnia samodzielna kuchnia
las las w odległości 1000 metrów
rzeka, jezioro, staw do rzeki 1000 metrów
grill, ognisko możliwość zorganizowania grillowania, ogniska
rowery rowery
łazienka, tylko dla gości łazienka, tylko dla gości
salon salon dla gości
miejsce do wędkowania miejsce do wędkowania w odległości....
możliwość przywiezienia psa i/lub kota możliwość przywiezienia psa i/lub kota

Szczegółowe informacje:

Opis:

Witamy w naszym gospodarstwie agroturystycznym "DOM POD BOCIANEM", w miejscu w którym można wspaniale wypocząć, zrelaksować się, zapomnieć o gonitwie dnia codziennego i poznać białowieskie uroki przyrody.
Nasz dom wita Państwa otwartymi drzwiami. Mamy nadzieję, że spędzicie tu Państwo niezapomniane chwile na łonie natury.

Dodatkowe informacje:
Tuż za bramą gospodarstwa odczujecie Państwo przedsmak czekających Was tutaj spotkań z piękną przyrodą i regionalną kulturą. Zabudowa posesji oddaje charakter architektury tych stron. Zaprojektowana została tak, abyście mogli w pełni zrelaksować się i odpocząć.

Przekraczając próg naszego domu przeniesiecie się Państwo w zupełnie inny, wspaniały świat, w którym najważniejszy jest odpoczynek i dobra zabawa.

Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dom oprócz przytulnych sypialni wyposażony jest w salę kominkową i salonik. W każdym pokoju znajdują się wygodne miejsca do spania i do siedzenia. W ciszy można zaplanować miły i pełen atrakcji dzień. Z okien roztacza się widok na wiejskie podwórza.

Miejscowość Białowieża otoczona jest Puszczą Białowieską. Ten prastary las wprowadzi Państwa w stan odprężenia, ciszy i spokoju. Pozwoli zapomnieć o zgiełku dnia codziennego.
Gwarantujemy Państwu wspaniałe, świeże powietrze i niezapomniane widoki. Spacerując po puszczy można przy odrobinie szczęścia napotkać sarny, dziki, lisy, wiewiórki, jeże, łosie, jelenie, a nawet żubra, który niewątpliwie jest najważniejszym mieszkańcem puszczy. Lasy te zamieszkuje również wiele gatunków ptaków tj: dzięcioły, sowy, kuropatwy, bociany, orły i bataliony. Są też gady, np: zaskrońce, żmije czy żółwie błotne. Zapraszamy do odwiedzenia tego wspaniałego miejsca.Polecamy Państwu pobyt w naszym gospodarstwie i oferujemy:


* nocleg dla 25 osób z parkingiem (na miejscu)
* pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami
* tradycyjne drewniane wnętrza
* dwie sale kominkowe
* możliwość korzystania z kuchni
* ognisko z rożnem oraz grill
* wycieczki rowerowe
* przejazdy bryczką, kuligi
* grzybobranie, spacery po puszczy
* miejsce na postawienie namiotu
* na zamówienie bigos

ZAPRASZAMY!Region: Puszcza Białowieska
Typ obiektu: agroturystyka
Oddzielna kuchnia: oddzielna
Odzielna łazienka: oddzielna
Wyżywienie: brak
Czy można przywieźć psa/kota: tak