Kwatera Domek pod lasem

Adres kwatery:
Elżbieta i Roman Kindziuk
Postołowo 27
17-200 Hajnówka
Telefon: tel. +48 85 682 42 32; GSM 0509 237 143;
E-mail: 23frontera@gmail.com
GPS: 52.7722575 23.6078080

kwatera na mapie oznaczona numerem : 19
 Cały dom do wynajęcia, lub taka ewentualnosć Pełne wyżywienie Przejażdzki konne/bryczką (stadnina w odległosci do 1000 metrów) Las (w odległosci do 1000 metrów) Możliwosc przywiezienia psa i/lub kota
"Domek pod lasem" jest idealna bazą wypadową, dającą możliwość poznania najbardziej urokliwych zakątków Puszczy Białowieskiej. Niecodzienną atrakcją stanowi przejazd kolejką wąskotorową. Goście nasycą się w tym miejscu ciszą, spokojem. Przepiękny krajobraz, zbudowany na styku kultury białoruskiej, polskiej i ukraińskiej, daje możliwość nasycenia się tym, co już niemal unikalne. Watro zobaczyć te architektoniczne cuda, zanim jeszcze istnieją. Doskonale będą czuły się tu dzieci. Podwórko gospodarzy to dziecięcy raj, pełen zakamarków, które można odkrywać w nieskończoność.

Szczegółowe informacje:


samodzielny domek samodzielny domek

domowe posiłki domowe posiłki

samodzielna kuchnia samodzielna kuchnia

las las w odległości 50 metrów

przejażdżki konne/bryczką lub stadnina przejażdżki konne/bryczką i stadnina

grill, ognisko możliwość zorganizowania grillowania, ogniska

łazienka, tylko dla gości łazienka, tylko dla gości

możliwość przywiezienia psa i/lub kota po uzgodnieinu istnieje możliwość przywiezienia psa i/lub kota


Kwatera uzyskała w kategoryzacji znak promocyjny "Krainy Żubra"
Kwatera znajduje się w pobliżu miejscowości Hajnówka (powiat hajnowski; woj. podlaskie) w niezwykle malowniczej południowo-wschodniej części województwa. Sercem naszego zakątku jest Puszcza Białowieska- jeden z najcenniejszych kompleksów leśnych w Europie, ostatni naturalny las niżowy oraz królestwo największego ssaka w Polsce- Żubra. Dzięki sieci szlaków turystycznych dotrzeć można do najbardziej urokliwych puszczańskich zakątków, a ścieżki edukacyjne pozwolą na poznanie różnych ciekawostek przyrodniczych. Niecodzienną atrakcję stanowi przejazd kolejką wąskotorową do śródleśnej osady Topiło. Niezwykle cenne są walory kulturowe regionu. W miejscu gdzie od stuleci żyją obok siebie różne narodowości: polska, białoruska, ukraińska- wytworzył się specyficzny klimat. Dawne zwyczaje, święta, miejscowy dialekt, wyroby rękodzieła ludowego, regionalne potrawy są cechami charakterystycznymi regionu. Wszystko to znajdziemy w urokliwym zakątku, gdzie położona jest kwatera agroturystyczna „Pod lasem”.

„Pod lasem” jest oddzielnym domkiem w całości przeznaczonym do dyspozycji Gości. Jest on położony na samodzielnym, ogrodzonym podwórku, na którym znajduje się:
- miejsce ogniskowe wraz z niewielką wiatą, pod którą można miło spędzić czas w pobliżu ogniska,
- przestronna altana grillowa, gdzie z powodzeniem można rozpalić grilla nawet gdy nie dopisuje pogoda, oraz
- trzypokojowy domek z dwiema łazienkami (2 pokoje + łazienka; 1 pokój +łazienka).

Znajdziemy w nim: duży pokój, w którym są dwa podwójne łóżka, mniejszy pokoik z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łazienkę z prysznicem. Duży pokój jest wyposażony w niewielki aneks kuchenny (lodówka, butla gazowa z palnikiem, czajnik bezprzewodowy, szafka z niezbędna zastawą, stół i dwie ławy), radio, telewizor i charakterystyczny, gliniany kominek, przy ogniu którego Goście mogą wygrzewać się zarówno w zimowe jak i chłodne, letnie wieczory. Łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę, WC i inne niezbędne przedmioty. Drugi pokój z łazienką posiada osobne wejście. Znajduje się w nim piękny kominek, łóżko podwójne, telewizor, kącik kuchenny, w którym są: lodówka, czajnik elektryczny i szafka z podstawową zastawą. Łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę i WC.

Gospodarze prowadzą gospodarstwo ekologiczne, mają niewielką stadninę koni oraz pasiekę. Istnieje możliwość zakupu produktów z gospodarstwa (najwyższej jakości miód, mleko, biały ser własnego wyrobu itp.). Sympatyczni gospodarze oferują przejażdżki bryczką (w sezonie zimowym saniami), przygotowanie ogniska oraz pełne wyżywienie na bazie naturalnych produktów (śniadania, obiady, kolacje lub śniadania i obiadokolacje). Jest również możliwość (po wcześniejszym uzgodnieniu), przyjazdu z domowym ulubieńcem- psem lub kotem.

W naszym zakątku znajdą Państwo ciszę, spokój, świeże powietrze i piękne widoki, które mogą się stać tłem dla wielu pamiątkowych fotografii. Miłośnicy przyrody i obcowania z naturą odnajdą się w zacisznym lesie (50m od domku), Goście ciekawi kultury i architektury naszego regionu- w wielu miejscach wartych zwiedzenia (wypisane niżej), a miłośnicy ciszy i spokoju- w czterech ścianach domku, które skutecznie odgrodzą od jakichkolwiek dźwięków- nawet wszechobecnego śpiewu ptaków, cykania świerszczy czy rechotu żab z pobliskiego stawu. Również dzieci znajdą tu coś dla siebie: mnogość zakątków doskonałych dla zabawy i sympatyczne towarzystwo w postaci dzieci gospodarzy niezawodnie zapewnią im dobrą zabawę. W miejscu tym odczują Państwo satysfakcję z udanego urlopu oraz stanie się ono źródłem wielu miłych wspomnień. Jednym słowem… SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Region: Puszcza Białowieska
Typ obiektu: agroturystyka
Oddzielna kuchnia: oddzielna
Oddzielna łazienka: oddzielna
Wyżywienie: pełne
Czy można przywieźć psa/kota: po uzgodnieniu